צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

הפעלות לימי הולדת באדרנלין בשטח

הפעלות לימי הולדת באדרנלין בשטח

בתחום ימי ההולדת יש היצע מאוד גדול בשוק של ספקים ושל מפעילים וברוב המקרים הורים בוחרים בקוסם או ליצן או סדנת סליים כלשהיא בבית. כל אותן פעילויות מאוד חוזרות על עצמן מדי שנה. אנחנו בפארק אתגרים אדרנלין בשטח מציעים לכם הפעלות לימי הולדת בסגנון שונה, סגנון שבו הילדים יכולים לפרוק אנרגיה וליהנות באמת מחוויית חגיגת יום הולדת בלתי נשכחת!

הפעלות לימי הולדת מהנות במיוחד לילדים

הפעלות לימי הולדת באדרנלין בשטח מתאימות לילדים במגוון גילאים, משכבת גיל של יסודי ועד תיכון. בפארק אתגרים יש מגוון פעילויות מהנות במיוחד לחגיגת ימי הולדת לילדים, כגון: טיפוס על קירות טיפוס, מסלולי פארק חבלים, משחקי פיינטבול ומשחקי לייזר טאג ועוד.
כל הפעילויות מלוות בליווי של צוות מדריכים מוסמך, שמעביר הוראות בטיחות לפני יציאה לכל משחק ומשגיח על הילדים בזמן הפעילות עצמה.

הפעלות לימי הולדת באדרנלין בשטח – חגיגת יום הולדת בלתי נשכחת

הפעלות לימי הולדת באדרנלין בשטח הן מגוונות ומיוחדות ולכן הן גם מהנות במיוחד ולאחר היום הולדת הילדים יוצאים מחויכים ומלאי אדרנלין בגוף. התגובות שאנחנו מקבלים מילדים לאחר סיום החגיגה הן מאוד מחממות את הלב וכאשר אנחנו שומעים ילד אומר לנו: "בחיים לא נהניתי ככה" אנחנו יודעים שמה שאנחנו עושים הוא טוב.

הפעלות ליום הולדת גם למבוגרים

גם מבוגרים יכולים ליהנות מחגיגת ימי הולדת בפארק אתגרים של אדרנלין בשטח. אנו יוצרים תכנית של פעילויות, אשר מותאמות לקהל בוגר, בשילוב של פעילויות כגון: פיינטבול, לייזר טאג, פארק חבלים ועוד. במידה ואתם מעוניינים ניתן להביא אוכל מהבית או להשתמש בשירותי הקייטרינג שאנו מביאים עבורכם, כל האפשרויות פתוחות בפניכם.

רוצים לחגוג חגיגת יום הולדת בלתי נשכחת? נמאס לכם מהקוסם והליצן ואתם רוצים לספק לילדים שלכם השנה חגיגה אחרת ומיוחדת? מחפשים מקום לחגוג בו יום הולדת עבורכם יחד עם המשפחה והחברים הקרובים?
מוזמנים ליצור קשר! חייגו 1700-50-56-50

הפעלות ליום הולדת באדרנלין 

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד