צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
פעילויות גיבוש לעובדים

פעילויות גיבוש לעובדים

מגוון פעילות גיבוש אקסטרים מאתגרים

פעילויות גיבוש לעובדים הפכו פופולריות מאוד בשנים האחרות. כמעט ואין חברה או ארגון שלא מארגן פעילות גיבוש או יום כיף אחת לשנה לפחות. מעבר לעובדה שפעילויות אלו הן מהנות במיוחד, הן תורמות באופן מובהק לגיבוש צוות העובדים. הגיבוש הזה הוא מה שיקבע את התנהלות החברה ואת הצלחתה. צוות מגובש הוא צוות מצליח בארגון מצליח. חברת אדרנלין תארגן עבורכם פעילויות גיבוש וימי כיף לעובדים לפי בחירתכם. יש לנו מגוון פעילויות שמתאימות לאופיים של צוותים שונים, ובשורה התחתונה הן באמת מגבשות ויוצרות המון כיף.

פעילויות גיבוש לעובדים

אז מה האופי של הצוות שלכם? האם הוא תחרותי וישמח לפעילות ירי ברובי פיינטבול? האם הוא חולה שטח וטיול רייזרים זה בדיוק בשבילו? אולי דווקא פעילות לייזר טאג? קיר טיפוס? בקיצור, הבנתם את העניין. יש לנו הכל מהכל ואנחנו יודעים בדיוק מה להתאים למי, כך שיצא יום גיבוש מדהים ומהנה לכולם. פעילויות גיבוש לעובדים צריך לתכנן רק במקום מקצועי ובעל ניסיון בתחום, מקום שמצליח לסגור את כל הפינות ולארגן פעילויות גיבוש לעובדים מא' ועד ת'. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולצאת לדרך ליום גיבוש של פעם בחיים.

ימי כיף לעובדים

כשמארגנים ימי גיבוש לעובדים צריך לדאוג שהם יכללו גם כיף, וכמה שיותר. אנו ממליצים להתרחק מכל אותן פעילויות גיבוש לעובדים שכוללות סדנאות או הרצאות עיוניות. ימי גיבוש צריכים להיות לרווחתם של העובדים ולגרום להם להנאה. את הסדנאות העיוניות, שגם להן חשיבות רבה, תשאירו לזמנים אחרים. ימי כיף צריכים לגבש את העובדים אחד עם השני ובאמצעות פעילויות מהנות בהחלט ניתן לעשות כך.

פעילויות גיבוש לעובדים אקסטרים של ממש

למה פעילויות אקסטרים למיניהן הן אידיאליות לטובת פעילויות גיבוש לעובדים בדיוק משום העובדה שהן יוצרות אדרנלין.  האדרנלין מעורר התרגשות רבה והוא חשוב מאוד לטובת גיבוש אנשים אחד עם השני וסביב מטרה משותפת. אנחנו בחברת אדרנלין מתמחים בארגון ימי כיף וגיבוש ומציעים לכם מגוון פעילויות אקסטרים וספורט אתגרי שיהיו מצוינים עבור העובדים שלכם.  אנחנו ממוקמים ממש במרכז הארץ כך שההגעה אלינו וקלה ונוחה לחברות וארגונים מכל רחבי הארץ.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד