צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

משחקי לייזר טאג

אדרנלין בשטח
חוויה
כיף
התרגשות

משחקי לייזר טאג

מערכת לייזר טאג הדור החדש של חברת I combat עכשיו בישראל

מתחם קרבות לייזר טאג חדש, גדול ומשודרג…. מטורף!!! מערכת משחק לייזר טאג חדשה ומשוכללת מבצעת סיכום נקודות אונליין במהלך המשחק עצמו… חוויה מדהימה- חובה לנסות!!! הנשקים עובדים בטכנולוגיית system real time המשדרת נתונים למסך בזמן אמת! במתחם הלייזר טאג שלנו יש חיטוי לאחר כל משחק, אתם יכולים לשחק בראש שקט ולא לדאוג מהקורונה, המתחם נמצא באוויר הפתוח.

תיאור משחק קרבות לייזר

המשחק היינו משחק לחימה ברובי לייזר (רובי אינפרה אדום) בנוי ממספר מערכות, כאשר בכל מערכה משימה שונה. לפני כל מערכה הקבוצה תקבל משימה לביצוע והיא תצטרך לתכנן את אופן ביצוע המשימה תוך כדי חלוקת תפקידים ומשאבים לחברי הקבוצה. לאחר המשימה הקבוצה מבצעת הפקת לקחים ויוצאת למשימה הבאה. בכל פעם ששחקן יפגע הנשק יצפצף ויהבהב וכתוצאה מכך תרד למשתתף תקופת חיים אחת. משחק קרבות לייזר טאג מתאים למבוגרים וילדים כאחד וניתן לבצע אותו במספר רמות קושי שונות. (מיועד לגילאי 7 ומעלה). לייזר טאג מתאים במיוחד כמשחק יום כיף לעובדים, לקבוצות, לחברות, מתאים מאוד לימי הולדת לילדים, בנים ובנות כאחד, המשחק חוויה נפלאה ומהנה מובטחת.

ימי הולדת, ימי גיבוש וכיף: פעילות לייזר טאג מהנה ומאתגרת

ימי הולדת, ימי גיבוש ושמחות הן הזדמנות נפלאה לצאת מהשגרה הרגילה וליהנות מהפעלות ספורטיביות ומאתגרות. פעילות לייזר טאג הינה כיפית ומגבשת, ומתאימה לחברים, משפחה וקבוצות. אדרנלין בשטח, חברת הפקה של אירועים, סדנאות ופעילויות מציגה את כל מה שצריך לדעת על פעילות הליזר טאג.

מהי פעילות לייזר טאג ולמי היא מתאימה?

לייזר טאג הוא משחק לוחמה אתגרי המדמה לחימה עם נשק, והוא כולל תכנון וחשיבה אסטרטגית להשגת הניצחון. הרובה המדומה במשחק מורכב מקרני לייזר (נשקי אינפרא אדום), וכאשר פוגעות הקרניים במשתתף אחר הן מזוהות על ידי חיישנים המורכבים על השחקן. 

המשחק כמובן אינו מהווה סכנה לשחקנים כלל, פגיעת הקרניים אינה פיזית, והמשתתפים מקבלים הצצה לעולם הלחימה האמיתי, נדרשים ליכולות התמודדות בקרב ועוד. המשחק כולל כמה מערכות קרב, בכל מערכה משימה ואתגר שונים, כל מערכה כוללת הכנה, בניית אסטרטגיה קבוצתית, חלוקת משאבים לכולם ותכנון הביצוע מראש. לאחר כל מערכה יהיה סבב הפקת לקחים בכל קבוצה. 

לכל משתתף במשחק ישנה כמות "חיים" מוגבלת, כך שלאחר כל פגיעה נשק השחקן הנפגע יהבהב וירדו לו "חיים" מסך כל הכמות הקיימת. המשחק מתקיים בשטח הפתוח, וניתן לתאם מראש את רמת הקושי האתגרית של המשחק בהתאם לגיל והעדפות המשתתפים. 

פעילות זו מאפשרת יכולת עבודת צוות, בניית אסטרטגיות ותכנון צעדים קדימה. בנוסף לכך, היכולת לעצור, להסיק מסקנות ולהשתפר להמשך גם היא מתחדדת. אין ספר שההיכרות בין המשתתפים מקבלת זווית חדשה לחלוטין, ויש כאן שילוב בין אתגר פיזי לחשיבתי המניבים הצלחה משותפת של הקבוצה באתגר. בשונה ממשחקי קופסה וחשיבה הכוללים בעיקר את הצד החשיבתי, פעילות הלייזר טאג מהווה משחק פיזי פעיל, מלא במשחקיות ובתנועתיות תזזיתית.

יום גיבוש כיף לחברות

בימינו, חברות ומעסיקים רבים משקיעים בעובדיהם ומעניקים להם ימי גיבוש כיפיים ומהנים אחת לכמה זמן. פעילות לייזר טאג מתאימה לצוותי עבודה וקבוצות של עובדים המעוניינים להגיע ליום מגבש, מהנה ומלא בצחוק כדי לנוח מהעבודה, להכיר את שאר העובדים ולחזור לעבוד בכוחות מחודשים ועם הרבה מוטיבציה וכוח רצון. השקעה בעובדים משתלמת ומניבה תוצאות טובות בעבודה, יעילות וחשק מצד העובדים לבצע מטלות.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה

לייזר טאג

הפעלות וימי גיבוש לימי כיף עם קבוצת אדרנלין בשטח

חברת אדרנלין בשטח מפיקה אירועים לימי כיף כבר מעל 20 שנה. באדרנלין יש אפשרות לקיים את האירוע בפארק האתגרים של אדרנלין באחד או יותר מתוך עשרה מתחמי פעילות אתגריים. פארק אקסטרים באווירה של טבע במרכז הארץ עם דגש על מקצועיות וניסיון עשיר של צוות העובדים באדרנלין בשטח, לתכנון והפקת אירוע בלתי נשכח. פארק אתגרים חולון הוא המקום המתאים לאלה שרוצים לקיים אירוע בלתי נשכח, מי שמבקש אירוע שונה, לא עוד אירוע במועדון, מי שרוצה שידברו על האירוע שלו שנים אח”כ. בפארק אתגרים ניתן לקיים התכנסות לפני ו/או אחרי הפעילות ולחגוג בדיוק כמו שחלמתם. 

נהוג לקיים ימי כיף לחברות או לצוות העובדים וההנהלה מעת לעת. פעילות ימי כיף לחברה מחזקת את רוח הצוות ומעלה את המורל בחברה. מידי פעם, חשוב לשבור את השגרה ולקיים פעילות מהנה. תכנית יום כיף לחברות של חברת אדרנלין בשטח היא תכנית מיוחדת המאפשרת לכולם ליהנות, להשתובב ולהכניס רוח חדשה ומגבשת בין חברי הצוות. כאשר צוות העובדים מבלה יחד ונהנה מפעילות משותפת, התוצאה היא הגברת המוטיבציה ותחושת השייכות לארגון.

פירוט מגוון האטרקציות לימי כיף בפארק אתגרים אדרנלין בשטח:

 • יום כיף בקרבות פיינטבול – מגרש ענק 7 דונם
 • יום כיף בקרבות פיינטבול שוטגן – פיינטבול עדין במיוחד – מגרש ענק 7 דונם
 • יום כיף בקרבות לייזר טאג הדור החדש של חברת I Combat
 • יום כיף בקרבות חץ וקשת – ירי חץ וקשת אחד על השני !
 • יום כיף בקירות טיפוס 9 מטר
 • יום כיף בפארק חבלים מקצועי - מתאים לגיל 10 ומעלה
 • יום כיף בפארק חבלים מקצועי - מתאים לגיל 5 ומעלה
 • יום כיף במטווחי ירי בחץ וקשת מקצועי
 • יום כיף בתחרות ירי ספורטיבי למטרות
 • יום כיף בשילוב משימות צוות O.D.T
 • יום כיף בשילוב משחקי כדורגל מים לקבוצות – תחרות כדורגל בבריכת מים נמוכה.

פארק אתגרים אדרנלין בשטח הוא המקום לצאת מהשגרה וליהנות מחוויות בלתי נשכחות עם חברי הצוות בחברה. כאלפי קבוצות מחברות מובילות במשק הישראלי נהנו ביום כיף לחברה בפארק אתגרים אדרנלין בשטח חולון. מבין הפעילויות שתוכלו ליהנות מהן בפארק: משחקי פיינטבול, לייזר טאג, טיפוס על קירות טיפוס, פארק חבלים ועוד. כל הפעילויות מלוות ע"י צוות מדריכים מקצועי ומוסמך, שידאג להעביר את היום בצורה הכיפית והמגבשת ביותר לצוות.

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים או חייגו 1700-50-56-50
לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה

[ גלריית תמונות משחקי לייזר טאג ]

לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד